Cena / za 60 min 50 zł
Lekcje online Nie
Miejsce U korepetytora
Przedmiot Chemia
Zakres Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia

W KOŃCU! Najlepsze korepetycje w Ostrowie, które pomogą Ci n...

W KOŃCU! Najlepsze korepetycje w Ostrowie, które pomogą Ci nauczyć się ANALITYCZNEGO i LOGICZNEGO MYŚLENIA niezbędnego w chemii. Nauczę nawet najbardziej oporne osoby. Nowa matura ze mną już niestraszna.

Czy wiesz, że NOWA MATURA w głównej mierze opiera się na logicznym myśleniu przyczynowo-skutkowym i analizie? Czy wiesz, że w szkole nauczyciele nie mają "czasu" na naukę tego typu zadań? Czy wiesz, że oprócz treści ważne są szczegóły, na które nikt inny nie zwraca uwagi?
JA ZWRACAM – wszystkie WAŻNE szczegóły, o których inni korepetytorzy zapominają, jak radzenie sobie ze stresem, poprawne pisanie odpowiedzi, analityczne myślenie, logika. Dzięki mnie MOŻESZ bez problemu ZDAĆ MATURĘ naprawdę BARDZO DOBRZE.

Pamiętaj jednak, że na PEŁEN SUKCES liczy się owocna współpraca ucznia i korepetytora. Moim zadaniem jest jak najprościej wytłumaczyć tematy, zmotywować Ciebie, sprawić byś polubił/a i zrozumiał/a chemie, chętniej się jej uczył/a, a Twoim dużo dużo pracy. Tylko wtedy odniesiemy SUKCES jakim jest dostanie się na upragnione studia.

Jestem pełną energii osobą, która pokaże Ci, że chemia wcale nie jest taka straszna – wystarczy indywidualne i odpowiednie podejście do Ciebie, zrozumienie Twoich problemów i oczekiwań. Nie jestem kolejnym nudnym nauczycielem albo studentem specjalizacji nauczycielskiej – NIE ZANUDZĘ CIĘ NA ŚMIERĆ :)

Chcesz nauczyć się chemii, najlepiej jak się da, wybierz doświadczenie, jakość i osobę kompetentną - chemika. Uwierz mi, nie stać Cię na błąd w wyborze korepetytora - czasu się nie cofnie!

Mogłabym się pochwalić, że udzielam korepetycji od 17 lat, albo że na studiach chemicznych dostałam wyróżnienie dla najlepszego studenta roku, albo że jestem praktykiem, nie teoretykiem, albo że przez 6 lat pracowałam w firmach farmaceutycznych, ale nie musisz kupować kota w worku – przyjdź, sprawdź, zdecyduj.

Jeżeli masz kolegę, koleżankę – przyjdźcie razem, będzie taniej :)
Dla moich uczniów promocje, pomoce naukowe, materiały!!!
Dla osób systematycznie uczęszczających na lekcje - dodatkowe darmowe konsultacje.

NIE ZWLEKAJ! im szybciej zaczniemy naukę, tym mamy większe szanse na pełen sukces!

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą to zapraszam do kontaktu:
tel. 503 489 700
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam!