Cena / za 60 min 70 zł
Lekcje online Nie
Miasto Warszawa
Miejsce U korepetytora
Przedmiot Matematyka
Zakres Szkoła średnia Matura Studia

Jeśli potrzebujesz solidnego przygotowania do poprawki z mat...

Jeśli potrzebujesz solidnego przygotowania do poprawki z matematyki w sierpniu i zależy Tobie na możliwie bezbolesnym przygotowaniu się do tego egzaminu to nie zwlekaj i zgłoś się na zajęcia.

Niezależnie od tego jak duże są Twoje zaległości można z nimi powalczyć.
Nieistotne jak wielu korepetytorów już wcześniej odwiedziłeś/aś, moje metody nauczania różnią się od standardowych i przy indywidualnym dostosowaniu sposobu tłumaczenia do Ciebie efekty powinny się pojawić i samego/samą Cię zaskoczyć.
Nie ma znaczenia jak bardzo nie lubisz matematyki - z tym też się zmierzymy, wielu z moich uczniów zmieniło nastawienie w krótkim czasie, a gdy znika zniechęcenie łatwiej się uczuć tego co konieczne.
Nie obawiaj się egzaminu poprawkowego, to jedynie kolejna szansa z której możesz skorzystać, a ja w bezstresowej atmosferze skutecznie Tobie pomogę.

Trochę o mnie: jestem z wykształcenia mgr matematyki UJ, mam duże doświadczenie w nauczaniu (przeszło 10 lat), znam bardzo dobrze obecne wymogi szkolne i współpracuję z Gazetą Wyborczą przy opracowywaniu arkuszy maturalnych. Wielu uczniom skutecznie pomogłam przygotować się odpowiednio do egzaminów na obu poziomach maturalnych. Uczę również studentów matematyki wyższej (analizy matematycznej, algebry, statystyki, logiki, matematyki finansowej, równań różniczkowych ...) więc jeśli będziesz potrzebować wsparcia w dalszej nauce to również pomogę.
Zajęcia prowadzone są indywidualnie oraz w grupach 2 - 3 osobowych przy ul. Anielewicza w Warszawie.
I jeszcze jedno - MATEMATYKA NIE MUSI BYĆ STRASZNA, MOŻNA SIĘ Z NIĄ ZAPRZYJAŹNIĆ - brzmi niewiarygodnie? Postaram się pokazać Tobie, że to możliwe :)
Zapraszam.
Emilia