Ogłoszenia

Anatomia

Damian

Anatomia - u studenta VI roku medycyny z dużym doświadczeniem w udzielaniu korepetycji

Jestem studentem VI roku kierunku lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Od wielu lat intensywnie i z dobrymi rezultatami udzielam korepetycji z anatomii.  Pomagam przede wszystkim w skutecznym p . . .

60 zł
za 60 min

jarek

ANATOMIA Kliniczna Funkcjonalna Sekcyjna

oferuje profesjonalne lekcje z anatomii, przygotowanie do egzaminu, podam sposoby na logiczna naukę anatomii. posiadam 15 letnie doświadczenie w zakresie anatomii klinicznej, sekcyjnej i funkcjonalnej zdobyte w pr . . .

50 zł
za 60 min

Izabela

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy....

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy. . . .

35 zł
za 60 min

Mateusz

Witam, posiadam wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu do...

Witam, posiadam wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu do egzaminów, kolokwium czy wrześniowych poprawek. Jestem absolwentem UM i byłym nauczycielem anatomii. Posiadam własne materiały i testy. Zapraszam do . . .

100 zł
za 60 min

Katarzyna

Zapraszam na prywatną naukę rysunku- zarówno dla początkując...

Zapraszam na prywatną naukę rysunku- zarówno dla początkujących, jak i hobbystów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Posiadam akademickie wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w nauce rysowan . . .

25 zł
za 60 min

Piotr

Witam serdecznie! Jestem lekarzem, uczę Anatomii z Fizjologi...

25 zł
za 60 min

Bartosz

Jestem absolwentem (z tytułem magistra) biotechnologii medyc...

Jestem absolwentem (z tytułem magistra) biotechnologii medycznej, obecnie studiuję na czwartym roku medycyny KOSZT: 30-40 zł/ godzinę zegarową, 40-50 zł/ 1,5 godziny zegarowej cena uzależniona od poziomu nauc . . .

45 zł
za 60 min

Agnieszka

Zajęcia z rysunku anatomicznego. W przypadku lekcji odbywają...

Zajęcia z rysunku anatomicznego. W przypadku lekcji odbywających się u korepetytora (Bemowo), zapewniam możliwość korzystania ze sztalug oraz tabletu komputerowego podczas zajęć. . . .

50 zł
za 60 min

Aleksander

English available ! Hej, jestem studentem II roku English D...

English available ! Hej, jestem studentem II roku English Division na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Zapraszam na korepetycje dla studentów medycyny po polsku i angielsku dla wyklarowania niejasności oraz pom . . .

90 zł
za 60 min

Justyna

jestem studentką weterynarii, oferuję przygotowanie z anatom...

jestem studentką weterynarii, oferuję przygotowanie z anatomii na poziomie gimnazjum i liceum oraz przygotowanie do kolokwiów i egzaminów. zajęcia prowadzę w wybranym wspólnie miejscu. kontakt 692 053 847 . . .

45 zł
za 60 min