Ogłoszenia

Dziennikarstwo

Robert

Dziennikarstwo na 5

Wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny, szeroki wachlarz usług Doktorant UAM Dyskretnie i anonimowo . . .

60 zł
za 60 min

Tomasz

Dziennikarstwo - pełny zakres

Skuteczna pomoc w przedmiotach akademickich, wiele lat doświadczenia, każdy typ zleceń. Doktorant UWr . . .

60 zł
za 60 min

Jakub

Dziennikarstwo - szybko i skutecznie

Doktorant UG zaprasza na korepetycje. Szeroki zakres współpracy - również pomoc w pracach. Szybkie terminy, dyskrecja. . . .

60 zł
za 60 min

Marcin

Korepetycje z dziennikarstwa - Radomsko i ONLINE

Cześć, chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą teoretyczną i praktyczna z zakresu dziennikarstwa prasowego oraz internetowego. Na korepetycjach możemy rozmawiać tak o medialnej teorii, jak i ćwiczyć . . .

50 zł
za 60 min

Aleksandra

Dziennikarzem być

W swoim życiu prowadziłam wiele wywiadów oraz ich udzielałam, zajmowałam się pisaniem artykułów do gazet mniej i bardziej znanych. Posiadam wiedzę, którą chętnie Ci przekażę w teorii i praktyce, podczas . . .

60 zł
za miesiąc

Halinka

Pisanie prac zal, esejów i mgr, lic. GWARANCJA BRAKU PLAGIATU. Prace powstają od początku faktura

Nasza gwarancja: - Stała cena - Możliwość płatności ratalnej - Rzetelność i terminowość - Indywidualne i elastyczne podejście - każdy Klient jest dla nas wyjątkowy! - Anonimowość Klienta . . .

11 zł
za 60 min

Katarzyna

Witam serdecznie. Jestem specjalistą branży marketingu, zar...

Witam serdecznie. Jestem specjalistą branży marketingu, zarządzania i dziennikarstwa, przez wiele lat zdobywającym doświadczenie zawodowe we wskazanych dziedzinach branży. Swoją ofertę kieruję do studentów . . .

20 zł
za 60 min

Aneta

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisa...

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisaniu prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich, ale również i zaliczeniowych, wymagających rzetelnego przygotowania oraz wiedzy. Gwarantuję indywi . . .

15 zł
za 60 min

Emilia

Witaj w moim ogłoszeniu. Zostaw płaszcz na wieszaku po prawe...

Witaj w moim ogłoszeniu. Zostaw płaszcz na wieszaku po prawej stronie ekranu i rozgość się. Mamy całkiem sporo miejsca pomiędzy wersami. Od czterech lat studiuję filologię polską na Uniwersytecie Śląskim . . .

25 zł
za 60 min

Michał

Proponujemy indywidualną pomoc przy pisaniu opracowań naukow...

Proponujemy indywidualną pomoc przy pisaniu opracowań naukowych dla poniższych rodzajów pracy i analiz: - opracowania magisterskie - opracowania licencjackie - opracowania dyplomowe - referaty, artykuły, publi . . .

10 zł
za 60 min