Ogłoszenia

Historia

Łukasz

Skuteczne korepetycje - historia, wos

Pracownik naukowy z 14-letnim doświadczeniem korepetytora, autor opracowań i testów maturalnych oraz publikacji naukowych oferuje skuteczne korepetycje z historii i wiedzy o społeczeństwie. Proponuję pomoc . . .

60 zł
za 60 min

Egzaminatorka

HISTORIA KOREPETYCJE DO MATURY - NAUCZYCIELKA - EGZAMINATOR KRAKÓW

NAUCZYCIELKA oraz EGZAMINATOR MATURALNY UDZIELI lekcji z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.  Lekcje - korepetycje są dla: *tegorocznych maturzystów (2020) oraz chcących lepiej się przygoto . . .

65 zł
za 45 min

Maja

Udzielam korepetycji z dojazdem do ucznia na terenie Tychów.

Udzielam korepetycji z dojazdem do ucznia na terenie Tychów. Mam wykształcenie pedagogiczne oraz doświadczenie w udzielaniu korepetycji (także z trudnymi przypadkami oraz z osobami mającymi problemy w kontaktac . . .

40 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje do matury z historii 75 zł

Student Wydziału Historycznego chętnie przygotuje do matury, jak i weźmie pod swoje skrzydła licealistów.  Przygotowania do matury będą obejmować głównie naukę pisania pracy i interpretacji zadań ma . . .

75 zł
za 60 min

Korepetycje Historia

Pasjonat historii, student 5 roku prawa z dużym doświadczeniem w udzielaniu korepetycji. Przygotuję ucznia na każdym etapie nauki, nauczania podstawowego, matury a także konkursów i olimpiad. Oferuję włas . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

Historia nie musi być nudna

Absolwentka historii (Uniwersytet Jagielloński, specjalność nauczycielska) z doświadczeniem nauczania w szkole udzieli korepetycji z zakresu historii dla uczniów liceum oraz szkoły podstawowej. Gwarantuję sol . . .

60 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z historii

Udzielę korepetycje z historii.  Historia jest moją ulubioną dziedziną nauki. Prowadzę zajęcia uwzględniając indywidualne predyspozycje ucznia. Staram się zarazić ucznia swoją pasją do pogłębian . . .

40 zł
za 60 min

Paweł

Doktorant historii prawa z Uniwersytetu Jagiellońskiego pomaga uzyskać satysfakcjonujący wynik maturalny z historii.

Chcesz cieszyć się wysokim wynikiem maturalnym z historii, a z intensywnej nauki czerpać przyjemność? Najwidoczniej potrzebujesz nauczyciela z pasją, zajęć pozbawionych rutyny oraz przystępnych i zróżnico . . .

90 zł
za 90 min

Alicja

Korepetycje z historii

Jako studentka prawa udzielam korepetycji z historii. Startowałam w olimpiadzie oraz sama świetnie napisałam maturę, więc zakres materiału nie jest mi obcy.   . . .

50 zł
za 60 min

Paweł

Napisz maturę z HISTORII na ponad 90%

Masz zaległości w materiale  w związku z LockDownem COVIDowym? Nie wychodzi Ci zapamiętywanie dat, wydarzeń, osób, miejsc itp tak jak byś chciał/chciała? Masz trudności z koncentracją i zmotywo . . .

100 zł
za 60 min