Ogłoszenia

Historia sztuki

Monika

KOREPETYCJE Z HISTORII SZTUKI - przygotowanie do matury

Udzielę korepetycji z historii sztuki - gruntowne, skrupulatne przygotowanie do matury. Posiadam wiele własnych materiałów, które udostępniam uczniom - prezentacje, albumy, skrypty, artykuły, zdjęcia.  . . .

40 zł
za 60 min

Egzaminatorka

HISTORIA SZTUKI KOREPETYCJE KRAKÓW - NAUCZYCIELKA - EGZAMINATOR MATURALNY

Lekcje z doświadczonym egzaminatorem MATURALNYM oraz NAUCZYCIELKĄ, przygotowujące praktycznie do testu maturalnego z HISTORII SZTUKI Przygotowanie do egzaminu maturalnego z przedmiotu -> HISTORIA SZTUKI w f . . .

65 zł
za 45 min

Filip

HISTORIA SZTUKI

Oferuję korepetycje z historii sztuki - przygotowanie do matury oraz Olimpiady Artystycznej. Studiowałem historię sztuki na UW, byłem dwukrotnie wyróżnionym finalistą Olimpiady Artystycznej w sekcji plastyki. . . .

50 zł
za 60 min

Agnieszka

Korepetycje -historia sztuki

Korepetycje, przygotowanie do matury z historii sztuki, mgr historii sztuki, nauczyciel z doświadczeniem . . .

40 zł
za 60 min

Dominika

Historia sztuki - wiedza o kulturze

Jako studentka czwartego historii na sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim, oferuję pomoc w przygotowaniu się do matury z pełnego zakresu materiału (uzupełnianie arkuszy egzaminacyjnych, wykłady tematyczne, a . . .

45 zł
za 60 min

Kasia

Historia sztuki dla zaawansowanych

Witam wszystkich pasjonatów sztuki dawnej i współczesnej! Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Historia Sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Uniwersytecie Ca' Foscari w Wenecji.  Spe . . .

120 zł
za 60 min

Tomasz

Przygotowanie do matury z historii sztuki na poziomie rozszerzonym

Witam serdecznie i zapraszam do uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez egzaminatora maturalnego. Oferuję Państwu kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z historii sztuki. Zajęcia prowadzone są p . . .

45 zł
za 90 min

Julia

Pomoc z historii sztuki: wypracowania i testy - korepetycje online

Cześć! Na co dzień jestem studentką sztuk pięknych w Londynie. Ukończyłam kurs historii sztuki na poziomie rozszerzonym w Atelier Foksal w Warszawie.  Startowałam w olimpiadzie z historii sztuki oraz . . .

60 zł
za 60 min

Anna

Korepetycje historia sztuki

Cześć,  jestem studentką I roku grafiki warsztatowej na UAP. Chętnie pomogę w nauce historii sztuki zarówno do egzaminów do liceum plastycznego, matury czy zajęć w szkole. Maturę rozszerzoną z tego . . .

35 zł
za 60 min

Edyta

Historia sztuki, ostatnie terminy korepetycji!

Cześć, prowadzę zajęcia z zakresu historii sztuki, posiadam wiele materiałów pomocnych w nauce. Oferuję lekcje online jak również u ucznia bądź u siebie. Zainteresowanych proszę o napisanie sms'a, odd . . .

25 zł
za 60 min