Ogłoszenia

Informatyka

Neo

Konsultacje programistyczne | Java | SQL

Jeżeli chcesz pracować w IT / potrzebujesz korepetytora - konsultacji lub masz zlecenie to DOBRZE TRAFIŁEŚ O mnie: -  profesjonalnie  : senior Java Developer w duzej korporacji z TOP 10, -  wyks . . .

70 zł
za 60 min

Piotr

Doświadczony korepetytor. Absolwent fizyki i ekonomii UW. Reytan 1989. English speaking

Doświadczony korepetytor. Absolwent fizyki i ekonomii UW. Reytan 1989. English speaking SKYPE. ZOOM. Programowanie w C++. Wsparcie w przerobieniu typowego szkolnego programu.. . . .

100 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje z informatyki / programowania

Dzień dobry. Jestem studentem informatyki i oferuję korepetycje z informatyki z dojazdem do ucznia na terenie całego Lublina. W zakresie wszelkiego rodzaju języki programowania. Posiadam własne materiały ja . . .

35 zł
za 60 min

Jan

Python/programowanie ONLINE. 1 lekcja ZA DARMO.

30 zł
za 60 min

Jan

Python/programowanie ONLINE. 1 lekcja ZA DARMO.

Oferuję zajęcia z programowania - w pythonie i nie tylko. Od podstaw algorytmiki po pisanie pełnych serwisów i funkcjonalnych aplikacji internetowych. Ze mną poznasz też języki opisowe - HTML i CSS. Jak będ . . .

30 zł
za 60 min

Krzysztof

Korepetycje z informatyki

Jestem studentem 2 roku informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Absolwentem elitarnego Liceum nr 3 im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu. Przygotowuje uczniów do zaliczenia matur, dostania się na wymarzone studia . . .

40 zł
za 60 min

Jakub

Korepetycje informatyka matura przygotowanie do matury z informatyki

Jestem studentem informatyki na wydziale MiNI Politechniki Warszawskiej i chętnie przygotuję przyszłych maturzystów do egzaminu maturalnego z informatyki. Oferuję kompleksowe przygotowanie z części teoretycz . . .

40 zł
za 60 min

Krzysztof

Informatyka / Programowanie / projekty -> od zera do bohatera - na każdym poziomie (również zdalnie)

Cześć, nazywam się Krzysiek i studiowałem na PJATK. Aktualnie zajmuję się bezpieczeństwem w IT oraz nauczaniem. Moja oferta skierowana jest absolutnie do każdego zainteresowanego nauką informatyki i o . . .

60 zł
za 60 min

Kazimierz

Informatyka - Programowanie, produkty Microsoft i więcej

Potrzebujesz kogoś kto  przygotuje  Cię na maturę? Potrzebujesz kogoś kto  nauczy Cię  od podstaw informatyki i programistyki? Potrzebujesz kogoś kto  pomoże  Ci z Excelem czy Po . . .

100 zł
za 60 min

RSTUDIO

R / RStudio, Shiny, Markdown - zadania, projekty

Pomoc w analizie danych, zadaniach, projektach zaliczeniowych, aplikacjach Shiny w programie R / RStudio. Całość odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancj . . .

1 zł
za 60 min