Ogłoszenia

Język angielski

marta

angielski nawet dla największego leniucha ONLINE

Ciężko Ci się zebrać do nauki angielskiego? Chętnie Cie do niej zmotywuje. Już po pierwszej lekcji będziesz widział postępy. Dodatkowo po każdych zajęciach otrzymasz PDF z przerobionym materiałem. Nauka . . .

60 zł
za 60 min

Mikołaj

Learning has to be fun !

Mam na imię Mikołaj i chętnie wytłumaczę Ci o co chodzi z tym językiem:) W nauczaniu mam spore doświadczenie zarówno dzieci w przedziale wiekowym 6-10 jak i nastolatków i dorosłych. Mam ciekawe zaplecze je . . .

40 zł
za 45 min

Irena

Język Angielski - doświadczona nauczycielka

Matura, egzamin 8-klasisty, korepetycje, konwersacje, nauka. Zapewniam materiały. Możliwe zajęcia przedpołudniowe. . . .

50 zł
za 60 min

Bożena

Angielski - korepetycje miłe i przyjemne

Udzielę korepetycji z języka angielskiego dla dzieci do lat 15. Przekażę nową wiedzę, przygotuję do sprawdzianów, pomogę odrobić lekcje i wytłumaczę wszystko, czego dziecko będzie potrzebowało, aby dob . . .

45 zł
za 60 min

Barbara

Język angielski ogólny i biznesowy

Witam, Nazywam się Barbara Ocios i jestem lektorem języka angielskiego. Skończyłam studia w zakresie tłumaczeń specjalistycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Pełnoetatowym nauczaniem w środowisku biznesowy . . .

115 zł
za 60 min

Aga

Język angielski - gwarancja 100% zdawalności

Cześć,  nazywam się Aga Beszczyńska i cieszę się, że oglądasz moje ogłoszenie. Nie musisz dalej szukać bo właśnie znalazłaś/znalazłeś korepetytora dla siebie :)   Korepetycji udzielam od ok . . .

55 zł
za 60 min

Michael

Native speaker

Witam, jestem Brytyjczykiem. Od lat uczę, prowadzę konwersacje w Polsce. Przygotowuje do matur i innych egzaminów. Dojezdzam. Lodz i okolice.  692806267  . . .

50 zł
za 45 min

Adrianna

Korepetycje z angielskiego i pomoc językowa. (Lublin lub ONLINE)

40 zł
za 60 min

patrycja

język angielski

Specjalizuję się w indywidualnych konwersacjach dla osób chcących szybko uruchomić mówienie w języku angielskim lub rozwinąć swoje umiejętności w tym obszarze. Zaufaj doświadczeniu i profesjonali . . .

60 zł
za 60 min

Agnieszka

Wymagająca lektorka i ciekawe zajęcia

[Zachęcam do nauki w systemie online. Pracuję regularnie w ten sposób, osoby uczące się są zadowolone, a nauka przynosi rezultaty *] Jestem wymagającą lektorką pracującą z ambitną młodzieżą i zmot . . .

80 zł
za 60 min