Ogłoszenia

Język rosyjski

Lika

Korepetytor języka rosyjskiego ONLINE. Native speaker

Pierwsze próbne zajęcie - bezpłatne. Witam wszystkich :) Mam na imię Lika, jestem native speakerem rosyjskiego. Prowadzę zajęcia ONLINE. Język Polski znam na poziomie C1, angielski-B1-2. Lekcje odbywają się . . .

40 zł
za 45 min

Natalia

Język rosyjski dla każdego

Moje kompetencje - Twój sukces! Efektywne korepetycje, dostosowane do Twoich potrzeb! Ze mną zaczniesz mówić po rosyjsku, rozumieć ze słuchu i nawet pisać))) Moi uczniowie mówią, że potrafię wytłumaczyć . . .

40 zł
za 60 min

Wiktoria

Język rosyjski z native speakerem

Witam!  Mam na imię Wiktoria, jestem native speakerem rosyjskiego z Białorusi. Rozpoczęłam naukę w Polsce (polski na poziomie B2-C1, angielski B1-B2). Język rosyjski z samego dzieciństwa jest moją pasj . . .

25 zł
za 60 min

Oksana

Rozmowny rosyjski z native speakerem

Lekcje języka rosyjskiego z native speakerem. Pochodzę z Ukrainy, natomiast język rosyjski jest moim językiem ojczystym. Ofertę kieruję głównie do osób polskojęzycznych (polski jest moim drugim językiem o . . .

80 zł
za 60 min

Ilona

Korepetycje z j. rosyjskiego

Cześć, mam na imię Ilona i jestem Ukrainką. Biegle posługuję się językiem rosyjskim i ukraińskim, chętnie pomogę Ci w nauce. Do zajęć mam przygotowane dużo ćwiczeń, filmików i tekstów. Nie będzie . . .

30 zł
za 60 min

Anna

Nauka języka rosyjskiego z Native speakerem

Nauka języka rosyjskiego z Native speakerem (z uprawnieniami pedagogicznymi) osobiście lub/i on-line: - praktyczne i ciekawe lekcję (w zależności od celu nauki), - poprawa wymowy, - zrozumiała gramatyka. . . .

100 zł
za 60 min

Sofiia

Lekcje rosyjskiego

Hello! My name is Sofiia, I am a language teacher! I have 5 years of experience. I am a graduate of linguistics, I am currently finishing my master's degree. My lessons are interesting and inspiring! . . .

35 zł
za 60 min

Paulina

JĘZYK ROSYJSKI - praktyczna nauka języka. Korepetycje.

Lektorka, tłumaczka, filolog, po studiach w Polsce i w Rosji, regularnie podróżująca na Wschód,  od 9 lat zajmuję się nauczaniem języka rosyjskiego oraz tłumaczeniami z/na rosyjski. Jestem wykwalifiko . . .

40 zł
za 60 min

Władysław

Korepetytor języka rosyjskiego z native speakerem!

Witam wszystkich! Jestem native speakerem oferuję korepetycje języka rosyjskiego! Dostosowuję się do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, jakim jest  wybór materiałów i programów na pod . . .

45 zł
za 60 min

Dina

Korepetycje Język Rosyjski Z Native Speakerem

Witam! Nazywam się Dina Nesterova i jestem native speakerem języka rosyjskiego. Jestem absolwentką filologii rosyjskiej i angielskiej. Oferuję korepetycje od poziomu A0 do C2. Mam 5-letnie doświadczenie w . . .

50 zł
za 60 min