Ogłoszenia

Matematyka

Cezary

Korepetycje i kursy - zajęcia PREMIUM

Cześć, Jestem Czarek i to ja będę Twoim korepetytorem. Nie musisz szukać dalej, bo nie znajdziesz nikogo lepszego dla siebie. W tym roku zaczynam 7 rok udzielania korepetycji. Spotkałem naprawdę ciężkie p . . .

80 zł
za 60 min

Filip

Korepetycje matematyka, Winogrady

Dzień dobry, Jestem studentem drugiego roku matematyki na UAM w Poznaniu. Oferuję pomoc w nauce matematyki dla uczniów szkół podstawowych jak i szkół średnich na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Możemy . . .

40 zł
za 60 min

Zuzanna

Korepetycje z matematyki dla podstawówki i szkoły średniej.

Witam. Udzielam korepetycji uczniom klas podstawowych i szkoły średniej z języka polskiego, języka angielskiego i matematyki. Potrafię zaplanować naukę tak, aby uczeń został jak najlepiej przygotowany do e . . .

70 zł
za 60 min

Artur

Korepetycje Matematyka (możliwość online)

Witam! Aktualnie jestem studentem architektury gliwickiej Politechniki Śląskiej, zajmuję się udzielaniem korepetycji od ponad 2 lat, przygotowuję do: -egzaminu 8-klasisty z matematyki -matura podstawowa z mat . . .

40 zł
za 60 min

CentrumKreowaniaPrzyszłości

Kurs maturalny z matematyki - poziom podstawowy

Kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym w maju 2021. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 6-osobowych. Program kursu jest oparty na podstawie programowej oraz wymog . . .

39 zł
za 90 min

Kacper

Korepetycje z Matematyki PL/ENG

Witam, jestem studentem Politechniki Warszawskiej na kierunku Cyberbezpieczeństwo. Ukończyłem liceum ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie (klasa z maturą międzynarodową IB). Jestem dwukrotnym l . . .

60 zł
za 60 min

Sylwia

Nareszcie! Lekcje, które pomogą Ci zrozumieć i polubić matematykę!

Chciałbyś w końcu zrozumieć matematykę? Właśnie znalazłeś odpowiednie korepetycje i korepetytora z pasją i doświadczeniem! Pierwsze kroki, w udzielaniu pomocy podczas nauki, stawiałam w gimnazjum poma . . .

60 zł
za 60 min

Karolina

Korepetycje z matematyki i grafiki komputerowej

Absolwentka wydziału elektrycznego z tytułem inżyniera. Przygotuję państwa córkę/syna do egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Pomogę zrozumieć działanie programów z pakietu Adobe takich jak Photoshop, Lig . . .

35 zł
za 60 min

Patrycja

Ogarnij matmę bez spiny!

Przed Tobą  sprawdzian  lub  kartkówka  ?  Albo co gorsza -  egzamin  ? Pewnie trochę się obawiasz...? Świetnie się składa!  Pomogę Ci ogarnąć potrzebny materiał . . .

50 zł
za 60 min

Paulina

Matematyka! Kursy maturalne oraz 8 kl.

Cześć, zapraszam na kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym, również do egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia prowadzę w grupach od 3 do 6 osób zdalnie. . . .

50 zł
za 60 min