Ogłoszenia

Muzyka

Justyna

Nauka gry na saksofonie

Zapraszam na naukę gry na saksofonie zarówno dzieci jak i dorosłych, początkujących i zaawansowanych saksofonistów do II stopnia szkoły muzycznej włącznie. Jestem absolwentką szkoły muzycznej II stopnia, . . .

50 zł
za 60 min

Alina

Nauka gry na pianinie

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach. Udzielam lekcji gry na pianinie i w zakresie przedmiotów muzyczno-teoretycznych (kształcenie słuchu, itp.). Pracuję z dziećmi i dorosłymi. Zapraszam. . . .

50 zł
za 60 min

Piotr

EFEKTYWNE, BEZSTRESOWE lekcje gry na fortepianie (pianinie) + kompozycja, aranżacja, harmonia, teoria muzyki

Cześć, jestem kompozytorem z wykształcenia. Na pianinie oraz wszelkich instrumentach klawiszowych gram od 15 lat bez przerwy:) Lubię muzykę i wydaję mi się, że ona też coś do mnie czuje. Do tej . . .

70 zł
za 45 min

Michał

Lekcje Gitary Sztuka Inspiracji

Lekcje Gitary Sztuka Inspiracji  - jest to projekt, mający na celu organizacje zajęć edukujących z gry na gitarze sześciostrunowej. Posiadamy rekomendacje i zaświadczenia. Jesteśmy w trakcie tworzenia . . .

59 zł
za 60 min

Artur

Lekcje perkusji hobby/pro. PL or EN. Fortepian podstawy.

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby się uczyć  profesjonalnie  lub  hobbystycznie . Jestem aktywnym muzykiem działającym na polskiej scenie muzycznej. Posiadam wieloletnie doświadczenie . . .

70 zł
za 60 min

Mariusz

Fortepian dla każdego

Istnieje wiele powodów, aby grać na fortepianie. Dla wielu moich uczniów nauka gry na fortepianie stanowi świetną rozrywkę! Ponadto otwiera umysł, poprawia koordynację oraz ogólny stan samopoczucia. Dzięk . . .

50 zł
za 45 min

Karolina

Nauka gry na skrzypcach oraz przedmiotów teoretycznych

Z przyjemnością pomogę w nauce gry na skrzypcach oraz pomogę w nauce przedmiotów teoretycznych takich jak kształcenie słuchu, zasady muzyki oraz literatura muzyczna. Jestem absolwentką klasy skrzypiec PSM . . .

50 zł
za 60 min

MArtPiano

Nauka gry na fortepianie dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jestem koncertującą pianistką, laureatką ogólnopolskich konkursów pianistycznych i kameralnych. Na co dzień związana jestem z Akademią Muzyczną im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy i Stowarzyszeniem Polskich . . .

80 zł
za 50 min

Marta

Nauka gry na fortepianie / pianinie z elementami teorii muzyki dla dzieci , młodzieży i dorosłych .

Serdecznie zapraszam na korepetycje , jak i do nauki gry i na fortepianie /pianinie z elementami teorii muzyki, kompozycji i aranżacji dla dzieci, młodzieży  i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania, r . . .

80 zł
za 60 min

Gabriela

Muzyka

Dzień dobry, oferuję pomoc przy nauce muzyki, z wielką przyjemnością pomogę także w przygotowaniu do egzaminów wstępnych do szkoły muzycznej I i II stopnia. Jestem klarnecistką, absolwentką średniej s . . .

30 zł
za 60 min