Ogłoszenia

Nauczanie początkowe

Jolanta

Program terapeutyczny "Radosne dziecko" dla uczniów kl I-IV szkoła podstawowa

Jeżeli Twoje dziecko rozpoczyna lub już uczęszcza do szkoły, a pojawiają się problemy z opanowaniem czytania lub pisania , zapraszam na zajęcia, które pozwolą znaleźć przyczynę trudności. Zajęcia są . . .

60 zł
za 60 min

Aneta

Nauczanie początkowe - korepetycje

Nauczycielka nauczania  początkowego z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi klas 1-3. Od wielu lat prowadzę zajęcia  dla dzieci z trudnościami w nauce: czytanie,pisanie, liczenie . . .

40 zł
za 60 min

Wiktoria

Korepetycje: szkoła podstawowa

Udzielę korepetycji dla uczniów szkoły podstawowej. Jestem studentką czwartego roku Geologii Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbiam małe dzieci. W czasie wakacji jestem wychowawcą na obozach surviv . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

Opieka nauczyciela i wspomaganie dziecka w nauce szkolnej.

Jeżeli Twoje dziecko ma kłopoty z czytaniem, pisaniem, liczeniem oraz ogólne trudności w nauce - chętnie podejmę się pomocy w rozwiązaniu tych problemów.  Jeżeli nie masz czasu, aby odrabiać z dziec . . .

50 zł
za 60 min

Ewa

Doświadczona nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej pomoże w ...

Jestem doświadczoną nauczycielką (praca w szkołach publicznych  i prywatnych w klasach I- III). Proponuję uczniom pomoc w rozwiązywaniu zadań tekstowych, szybkim liczeniu, w problemach z czytaniem, p . . .

50 zł
za 60 min

Joanna

Korepetycje dla dzieci edukacji wczesnoszkolnej + język angielski

Witam, Ukończyłam studia I st. z Pedagogiki Wczesnej Edukacji na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie pracuję jako nauczyciel przedszkola i rozpoczynam studia II st. Oferuję pomoc w nauce dla ucznia klasy 1-3 - p . . .

40 zł
za 60 min

Sara

Nauka online dla dzieci i młodzieży

Drodzy rodzicie, z powodu pracy i wielu obowiązków nie macie czasu pomóc swoim pociechom w odrabianiu lekcji. Zapraszam do kontaktu ze mną, pomogę Waszym dzieciom : odrobić lekcje, nadrobić zaległości, prz . . .

50 zł
za 60 min

Iwona

Korepetycje edukacja wczesnoszkolna klasy 1-3

Jestem dyplomowaną nauczycielką, aktywną zawodowo. Udzielam korepetycji z zakresu kształcenia zintegrowanego. Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Eduka . . .

40 zł
za 60 min

Magdalena

Opieka plus nauka z dzieckiem

Witam. Są wakacje więc chętnie zaopiekuje się dzieckiem. Jestem w klasie 2 liceum. Chętnie zajmę się dzieckiem z przy okazji pouczę  Może być to Włocławek bądź boniewo lubraniec itd okolice  . . .

40 zł
za 60 min

Alicja

Nauczanie początkowe (przedszkole oraz pierwsze lata szkoły podstawowej)

Witam, udzielę korepetycji z podstawy nauczania początkowego (zagadnienia takie jak m.in. podstawy matematyki, angielskiego, polskiego, poprawna wymowa oraz zajęcia umuzykalniające). Posiadam doświadczenie w . . .

30 zł
za 60 min